REFAHİYE KAMU VE KURULUŞLARINA AİT TELEFON LİSTESİ
ADI SOYADI
GÖREVİ
MAKAM
FAKS
Hatice BAYAR ÖZDEMİR
Kaymakam V.
611 20 27
611 20 29
Cevdet ÇINAR
Belediye Bşk.
611 20 16
611 22 47
Umut  TUNALI
Jandarma Komutanı
611 20 35
611 26 76
B.Müzeyyen BİLGİÇ
Savcı
611 26 75
 
Seçkin ŞAHAN
Savcı
611 26 75
 
Nihal GÜRBÜZ TAŞ
Hakim
611 26 75
 
Ebru Duman EKİNCİ
Hakim
611 26 75
 
Orhan TAŞKESEN
M.Y.O. Müd.
611 33 72
611 33 74
Muhammet Emin DEMİR
Emniyet Müdürü V.
611 22 24-20 56
611 25 91
Muhammet Emin DEMİR
Bölge Trafik İstasyon Amiri
611 20 02
611 20 96
 
Noter
611 23 04
 
Tacettin ÇİFTÇİOĞLU
AKP
611 11 65-64
 
Dursun SUBAŞI
CHP
611 27 12
 
Habip CİGAOĞLU
MHP
 
 
Turgut ÜNAL
Saadet Parti
611 23 15
 
Mahmut BEKTAŞ
Müftü
611 20 22
611 24 57
Şengül ARSLAN
Yazı İşleri Müdürü
611 20 29
611 20 29
Nilay BAYRAM
Nüfus Müdürü
611 26 94
611 20 54
Şengül ARSLAN
Özel İdare Müd.V.
611 20 28
611 20 29
Turan GÜLLE
Malmüdürü
611 20 26
611 20 26
Yücel KAPLANOĞLU
Milli Eğitim Müdürü
611 20 55
611 23 17
Alper TURNA
Tapu Sicil Müdürü
611 20 37
611 20 37
Dr. Mehmet TORLAK
Sağlık Müdürü
611 21 86
611 21 86
Adem MUTLU
Hastane Müdürü
611 20 15
 
Engin ERTUNÇ
G.T.ve H. İlçe Md.V
611 20 24-25
611 34 24
Bülent METE
Gençlik Spor Müd.
 
 
Fatih KÖK
Ziraat Bankası Müd.
611 20 10
611 20 42
Zekai ŞAFAK
Huzurevi Müdürü
611 34 38
 
Orhan ÇİFTÇİ
P.T.T Müdür V.
611 20 01-24 05
611 20 80
İsmail ADAN
SGK Müdür V.
 
 
Ayhan KABAKÇI
Telekom Sorumlusu
611 20 00-30 00
611 24 08
Emrah AYDIN
Aras EDAŞ İşl. Şefi
611 31 86
611 22 18
Alaattin GÜNEŞ
Köy Hiz. Şant. Şefi
611 22 60
 
Yönet YILDIRIM
Tarım Kredi Koop.Müd
611 22 14
 
Alper TORUNLAR
Orman İşletme Müdür V.
611 20 20
611 20 20
Umut  ŞAN
Orman İşletme Şefi
611 20 20
611 20 20
Halil ALTUN
AKP (İl Gn. Mec.Üy)
611 21 24
 
Abdulkadir CAN
AKP (İl Gn. Mec.Üy)
223 69 20
 
Salim GÖKÇEGÖZOĞLU
Kütüphane Sorum.
611 27 76
 
A.Güven TEKİN
Halk Eğt. Mrk.Müd.
611 21 88
 
Hakkı AYDIN
Öğretmenevi Md.V.
611 21 27
 
Fatih SARIYILDIZ
ÇPL Müdürü
611 25 42-43
611 25 42
Bünyamin YAVER
Refahiye İlk Ok. Müd.
611 22 53
611 20 80
Bünyamin YAVER
Y.B.Ort. Ok. Müd.V.
611 20 48-49-89
611 20 80
Özgür ORHAN
Gürsel ve Nezahat Çeçen Orta Ok.Müdürü
611 21 84-23 84
 
Mehmet ÜŞEKÇİOĞLU
Gürsel ve Nezahat Çeçen İlk Ok.Müdürü
611 20 17-25 13
611 20 03
Coşkun TEKİN
Kredi Yurtlar Müd
611 27 44-13
611 27 60
A.Güven TEKİN
Kızılay Şube Başkanı
611 25 43
611 25 42
Fatma KIZILKAYA
Anaokulu Müdürü
611 26 86
 
Yakup GEMİCİ
Fen  Lisesi Müd. V.
611 24 90
 
Ayhan TEKİN
Anadolu Lisesi Müd.
611 28 20
 
Mustafa KİRAZ
İmam Hat.Ort. O.Müd.
611 25 42-43
611 25 42
Mustafa KİRAZ
İmam Hat.Lisesi Müd.
611 25 42-43
611 25 42
Çakmak PAÇACI
S.Y.D.V.Müdürü
611 21 44
611 20 29
Turgay PAÇACI
Esnaf Odası Başkanı
611 21 96
 
 
Karayolları Sorumlusu
614 12 56
 
Kürşat KARABULUT
Ziraat Odası Başkanı
611 21 06
611 21 06
Hüseyin KÖK
Muhtarlar Derneği Bşk
611 31 00
 
Kadın Konukevi
 
611 32 05